Sunday, February 28, 2010

Ledig plass


Brennvidde 50 mm, lukkertid 1/125 sekund, blenderåpning 9, ISO 100, Uten stativ

Saturday, February 27, 2010

Venter på våren


Brennvidde 50 mm, lukkertid 1/200 sekund, blenderåpning 9, ISO 100, uten stativ

Thursday, February 25, 2010

Slott


Brennvidde 105, lukkertid 1/200 sekund, blenderåpning 5, ISO 100, uten blender

Wednesday, February 24, 2010

Strå II


Brennvidde 105, lukkertid 1/100 sekund, blenderåpning 5.6, ISO 100, uten stativ

Tuesday, February 23, 2010

Informasjon


Brennvidde 105 mm, lukkertid 1/50 sekund, blenderåpning 8, ISO 100, uten stativ

Sunday, February 21, 2010

Lyspære


Brennvidde 50 mm, lukkertid 1/200 sekund, blenderåpning 5, ISO 100, uten stativ

Monday, February 15, 2010

En blid kollega


Brennvidde 50 mm, lukkertid 1/125 sekund, blenderåpning 6.3, ISO 100, uten stativ

Sunday, February 14, 2010

Valentines Dag


Brennvidde 50 mm, lukkertid 1/400 sekund, blenderåpning 1.6, ISO 100, uten stativ

Saturday, February 13, 2010

Steinansikt


Brennvidde 50 mm, lukkertid 1/60 sekund, blenderåpning 6.3, ISO 100, uten stativ

Friday, February 12, 2010

Lysmåling



Samme motiv, tatt til samme tid, men forskjellig punktmåling av lys

Thursday, February 11, 2010

Vintersol


Brennvidde 105 mm, lukkertid 1/4000 sekund, blenderåpning 8, ISO 100, uten stativ

Wednesday, February 10, 2010

Fram


Brennvidde 105 mm, lukkertid 1/160 sekund, blenderåpning 8, ISO 100, uten stativ

Tuesday, February 09, 2010

Colorline vs Fram


Brennvidde 50 mm, lukkertid 1/250 sekund, blenderåpning 11, ISO 100, uten stativ

Monday, February 08, 2010

Kaffepause


Brennvidde 50 mm, lukkertid 1/60 sekund, blenderåpning 1.6, ISO 100, uten stativ

Sunday, February 07, 2010

Kongen


Brennvidde 105 mm, lukkertid 1/60 sekund, blenderåpning 8, ISO 100, uten stativ

Saturday, February 06, 2010

Refleksjon


Brennvidde 105 mm, lukkertid 1/125 sekund, blenderåpning 2.8, ISO 100, uten stativ

Friday, February 05, 2010

Blue Moon


Brennvidde 50 mm, lukkertid 1/4000 sekund, blenderåpning 3.2, ISO 100, uten stativ

Thursday, February 04, 2010

Moonshine


Brennvidde 50 mm, lukkertid 1/50 sekund, blenderåpning 1.4, ISO 100, med stativ

Wednesday, February 03, 2010

Trassig liten fyr


Brennvidde 105 mm, lukkertid 1/100, blenderåpning 2.8, ISO 100, uten stativ

Tuesday, February 02, 2010

Fryser ?


Brennvidde 105 mm, lukkertid 1/200 sekund, blenderåpning 2.8, ISO 100, uten stativ

Monday, February 01, 2010

Del av Monolitten


Brennvidde 105 mm, lukkertid 1/40 sekund, blenderåpning 3.2, ISO 100, uten stativ
Related Posts with Thumbnails